Please wait...Tedavilerimiz

Safemed olarak sizlere sağlık ve güzellik alanındaki tüm hizmetleri veriyoruz. Eğer dış görünüşünüz hoşunuza gitmiyorsa ya da diş sağlığınızdan şüpheliyseniz hemen bizden bilgi alıp randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Diş Estetiği


Diş implantından tutun da gülüş tasarımına kadar her konuda tedavi hizmeti veriyoruz.Yüz Estetiği


Güzelliğinize güzellik katmak için buradayız!Saç Ekimi


Yüksek teknolojili ekipmanlarımız ile ektiğimiz saçlar %98 tutma oranına sahip.Vücut Estetiği


Sizi sahip olmak istediğiniz vücuda kavuşturuyoruz.


Tedavi Süreçleri

AşamalarKaliteli İletişim ve Randevu


Danışma arkadaşlarımız ile görüşüp aklınızdaki soruları sorabilir ve detaylı cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında hızlıca randevunuzu oluşturup yolculuk planınızı yapacaksınız.


İstanbul Yolculuğu ve Karşılama


Ekibimiz, İstanbul yolculuğunuzu sizin yerinize planlayacaktır. Vakit geldiği zaman sizi havaalanında karşılayıp anlaşmalı olduğumuz transfer firmaları ile otelinize ulaştıracağız.


Tedavi Süreci


Otelde bir gün konakladıktan sonra kliniğimizde tedavi süreci başlayacaktır. Bu esnada dikkatlice inceleneceksiniz ve ihtiyacınız olan tüm cevaplara ulaşacak, hayalinizdeki sonuç için kalan son aşamayı bekleyeceksiniz.


Kontroller ve Uğurlama


Tedavi sürecinden sonra gerekli kontroller yapılacak ve tekrar kontrole gerek kalmayacak şekilde uğurlanacaksınız. Eğer evinize döndükten sonra herhangi bir şikayetiniz ya da sorunuz olursa bizi arayabilirsiniz.

safemeds

Hastalarımıza hayatlarının geri kalan döneminde asla pişman olmayacakları tıbbi çözümler sunuyoruz. İstanbul'un en iyi hastaneleri ve doktorları ile çalışarak akla gelen tüm endişeleri ortadan kaldırıyor ve %100 güven veriyoruz.